Об'єднання підприємців "Нова Формація" засновано у березні 1997 року.
Наша громадська організація об'єднує керівників приватних підприємств, кількість яких постійно зростає. 100% учасників "Нової Формації" - українські підприємці, а компанії, які вони представляють, засновані переважно на приватному капіталі. Більшість компаній відносять себе до середнього бізнесу (в середньому 50-500 працюючих). Учасники Об'єднання представляють вітчизняні компанії, які здійснюють свою діяльність у сфері оптової та роздрібної торгівлі, туризму та фінансів, поліграфії, виробництві телепрограм та телемовлення, кабельного телебачення, транспортних послуг, виробництві комп'ютерної техніки, будівельних матеріалів, продуктів харчування та надають більше 20 тисяч робочих місць у Києві та регіонах України (за станом на листопад 2002 року).
   Представництва "Нової Формації" є в більшості областей України. Відмінною особливістю нашого Об'єднання є те, що його учасники - активні громадські діячі, кожен з них - особистість.

   Об'єднання "Нова Формація" має на меті:

  • утвердження принципів взаємної поваги та відкритого конструктивного діалогу між бізнесом та органами державної влади;
  • створення відповідних умов для утвердження пріорітету інтересів особи та особистої творчої ініціативи в економічній, духовній та інших сферах суспільного життя, реальної рівності різних форм власності в нашій країні;
  • сприяння процесу становлення та розвитку цивілізованих ринкових відносин в Україні.

   Ми пропонуємо: