ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ
ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ
ТА ПІДПРИЄМЦІВ

Шановні панове!

Всеукраїнське об'єднання "Нова Формація" пропонує до вашої уваги Анонс Проекту "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців" у продовження теми "Засоби масової інформаціїї та Підприємець", ініційованої Об'єднанням влітку 2000 року.

В процесі реалізації Проекту передбачається серія Зустрічей між представниками ЗМІ та підприємницьких структур з метою спільного формування позитивного образу вітчизняних підприємців, з одного боку, та Засобів масової інформації, як незалежних структур, з іншого, в очах широкої громадськості.

Впродовж Зустрічей планується проводити нагородження ЗМІ за професійну діяльність в сфері висвітлення проблем малого та середнього підприємництва призами та подарунками від незалежного жюрі, до складу якого входитимуть представники масс-медіа, підприємницьких та державних структур, громадських організацій.

З тим, щоб Зустрічі були взаємоцікавими, пропонуємо представникам Засобів масової інформації розглянути питання щодо заохочення підприємців, наприклад, наданням рекламної площини у виданнях, передплатою тощо.

Деякі з членів "Нової Формації" є видавцями власних ЗМІ, що увійшли до світової глобальної медіа-мережі й готові бути продюсерами талановитих журналістів для виводу їх на рівень світової відомості. В майбутньому це має стати гарантією кар'єри, визнання та значних гонорарів.

Виконавча дирекція "Нової Формації" передбачає взяти на себе функції моніторингу та координації дій між всіма зацікавленими у даному заході підприємницькими структурами та об'єднаннями.

Критерії (до обговорення), за якими незалежне жюрі оцінюватииме представників ЗМІ та підприємців, що нагороджуватимуться (обговорення критеріїв, на нашу думку, має стати темою першої Зустрічі):

          - зацікавленість у "живому" спілкуванні
- актуальність
- позитивність поглядів
- об'єктивність
- особистий підхід
- достовірність

Презентація Проекту "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців" відбулась 11 травня 2001р. у пабі "Пивний двір" за адресою вул. Жилянська, 49/51

Чекаємо від вас пропозицій щодо реалізації Проекту, а також призів, подарунків, заохочень, які було б вам цікаво та корисно отримати.

Пропонуйте, доповнюйте, сперечайтесь!