Що необхідно для Світового Лідерства України?

    Встановити свій український форпост на більшій відстані, ніж існуючий американський прапор на Місяці. В найближчому до Землі просторі, поза Місяцем, існують дві таких можливості - або на планеті Венера, або на Марсі. В "Новинах з фронту" вказано про діяльність Марського Товариства США, яке повним ходом готує пілотовану експедицію на Марс з шести американських астронавтів у 2015-2019 роках, з наміром до 2058 року вже мати на Марсі своє космічне поселення. Тоді нам залишається - побудувати свій український форпост на Венері у 2015 році. Хоча відстань менше - в мінімумі лише 39 млн. км, до Марсу в мінімумі 52 млн., але побудувавши відразу автопоселення, а не просто мертвий форпост, ми також відразу переймемо на себе і Світове Лідерство. Бо хоча кількісним показником світового лідерства є відстань в км, але якісним, більш вагомим, є енергетична складова - кількість кВт електроенергії всіх типів, яку випромінює людина із свого тіла за добу. Але щоб її випромінювати тілом - треба її звідкись брати.
    Після мети, терміну, засобу і маршруту, настає час визначити ресурсну складову досягнення Україною Світового Лідерства в універсальних економічних одиницях - в гривнях. Будемо виходити з методу аналогій. За старими американськими даними - подорож 6-ти астронавтів с Землі до Марсу та назад на Землю буде коштувати до 460 млрд. доларів, але на старих хімічних ракетах.
    Виходячи з того, що річний держбюджет США складає понад 4 трлн. доларів, а на рахунках американських корпорацій та фондів є понад 800 млрд. доларів, то ця орієнтовна сума - не така вже й не досяжна для американців. Місячна епопея польотів 14 ракет типу Сатурн-1 у 1969-1972 роках коштувала 20-40 млрд. доларів. З того часу світова космічна техніка пройшла щонайменш п'ятикратну модернізацію для підвищення свого коефіцієнту корисної дії.
    За нашими підрахунками, зважаючи на 50-річний досвід досвід КБ "Південне" та ПМЗ "Південмаш", а також на 13,5 річний підготовчий період, що ще попереду для підготовки власної пілотованої експедиції з трьох космонавтів на Венеру, у 2015 році, на ракетах з ядерними двигунами, необхідно щонайменш 100 млрд. гривень. Якщо не використовувати при цьому ніяких соціо-синергетичних технологій.
    Де, як і за рахунок чого можливо накопичити та залучити ці кошти ? Відповідь проста - виключно за рахунок розробки та впровадження вітчизняних високих технологій і максимальної оптимізації соціальної інфраструктури та громадянської самоорганізації Суспільства.