Міжнародний досвід, новини, факти

    Найбільш корисним для нашої теми вважається досвід США. Яким вдалося вперше за новітню історію Людства стати одноосібним світовим лідером Цивілізації. Що є де-факто цього лідерства?
    20 липня 1969 року перший американець-астронавт вступив на поверхню Місяця. За три роки поспіль на ньому побували ще 12 громадян США. Більше ніхто з інших країн світу до сьогодні, коли вже пройшло 32 роки, не зміг повторити це досягнення. Тому воно є беззаперечним з усіх боків свідченням того, що США де-факто є світовим лідером Цивілізації.
    Виходячи з цього, можливо стверджувати, що об'єктивним мірилом світового лідерства тієї чи іншої країни нашої Цивілізації є відстань до найвіддаленішого форпосту цієї країни за її межами.
    Можливо вважати Місяць таким найвіддаленішим безпілотним форпостом США, відстань до якого складає 384400 кілометрів від рівня моря Землі. Про це свідчить державний прапор США встановлений на ньому у 1969 році.
    Такий раціональний підхід до встановлення факту та розміру існуючого світового лідерства, тобто його конкретної границі (або фронту), дозволяє нам сформувати НОВУ чітку стратегію перевищення цього фронту й інструментально оперувати нею у власних інтересах нашої країни.