Пропонуємо Вам коротку підсумкову інформацію
про діяльність Об'єднання в 2002 році

  

Січень
- В головному офісі об'єднання проведене розширене засідання Координаційної ради ВГО "Нова Формація", на якому виконавчою дирекцією були представлені звіт про роботу організації у 2001 році та план діяльності об'єднання на 2002 рік. Також на цьому засіданні було прийняте рішення про підтримку політичної партії "Нова генерація України" на виборах до Верховної Ради України 31.03.2002 р.

Лютий
- Під патронатом ВГО "Нова Формація" та партії "Нова Генерація України" Центральної радою спортивного товариства "УКРАЇНА" проводився фестиваль з оздоровчої та танцювальної аеробіки "ЗИМОВА ВИШНЯ" (вул. Фізкультури, 1). Призери фестивалю отримали подарунки від компаній - учасників ВГО "Нова Формація" : "Оріфлейм-Україна". "Сервія-Україна", СП "Фокус", "Територія А", "Український страховий альянс".
- За сприяння ВГО "Нова Формація" учасником об'єднання - компанією "Радіосервіс" - в приміщенні учасника об'єднання - компанії "Беарс" (вул. Попудренка, 52) - проводився розіграш призів від торгової марки "CLIO" за результатами "Новорічної акції від CLIO".
- Клуб "Нова Формація" провів своє чергове засідання на тему "Обери своє майбутнє" в пабі "Пивний двір" (вул.Жилянська 49/51). Учасники засідання обговорювали питання про те, яким підприємці бачуть своє майбутнє та яким чином вони можуть приймати участь у виконанні "Регіональної програми розвитку малого підприєництва у м.Києві на 2001-2002 р.р".
- За участі ВГО "Нова Формація" Райдержадміністрацією Шевченківського району м.Києва проводилась акція ушанування ветеранів війни Шевченківського району. Учасники акції поклали живі квіти до пам'ятника героям - Київським динамівцям, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни (вул.Грекова, 20), та послухали святковий концерт в приміщенні Європейського Університету (бульвар Кольцова). В заході прийняв участь голова райдержадміністрації Шевченківського району м.Києва ХАРИТОНЧУК М.В.

Березень
- Відбулося засідання Координаційної ради об'єднання "Нова Формація", на якому виконавча дирекція доповіла про хід реалізації проектів, підтриманих "БІЗПРО" (проект підгтовки законодавства по перевіркам суб'єктів підприємницької діяльності та проект "Розвиток бізнес-асоціацій"), а також про хід підготовки до проведення Загальних Зборів об'єднання, запланованих на 09.04.2002 р.
- Всеукраїнське об'єднання "Нова Формація" провело Свято весни, яке включало в себе святковий концерт самодіяльних артистів Центру культури та мистецтв Дніпровського та святкову лотарею з призами від учасників ВГО "Нова Формація" - компаній "Радіосервіс", "Оріфлейм-Україна", "Екотехніка". В заході взяли участь ветерани війни та праці і пенсіонери Дніпровського району.
- За сприяння ВГО "Нова Формація" Національною Спілкою письменників України проведена презентація нової книги "Передел", зустріч з читачами та прес-конференція української письменниці, члена Національної Спілки письменників України, Світлани Зоріної. Зустріч відбулася у Центрі культури та мистецтв Дніпровського району.
- за сприяння ВГО "Нова Формація" Центральною радою спортивного товариства профспілок "Україна" в залі акробатики стадіону "Спартак" проводились змагання Відкритої Першості України зі спортивної акробатики. Переможці змагань отримали подарунки від учасників об'єднання "Нова Формація".

Квітень
- відбулись річні Загальні Збори Всеукраїнського об'єднання "Нова Формація".
- відбулось урочисте нагородження переможців Незалежного Конкурсу "Я - майбутнє Києва", який проводився за ініціативи ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ та Всеукраїнського громадського об'єднання "НОВА ФОРМАЦІЯ".

Травень
- Підбито підсумки Незалежного Конкурсу "Я - майбутнє Києва", ініційованого Європейським Університетом та ВГО "Нова Формація". Підсумок: студентами ЄУФІМБ на безоплатній основі стали 2 випускники середніх шкіл м. Києва.
- Започатковано Проект "Прозоро про непрозоре", проведено прес-конференцію за участю лідерів "Нової Формації" "Прозоро про непрозоре, або дещо про бюджет міста Києва".

Червень
- Святкування Дня народження ОП "Нова Формація" - нам 5 років. Лідерам "Нової Формації" вручено Корпоративні гарантійні листи.
- Проведено конференцію "Ефективні робочі місця в бізнесі" разом з Київським міським центром зайнятості.

Липень
- Проведено засідання клубу "Нова Формація" на тему "Вступ до Світової організації торгівлі: плюси та мінуси для України в цілому та для середнього бізнесу, зокрема".
- Налагоджено ділові контакти з "Асоціацією польських підприємців в Україні", підтримується обмін інформацією.
- Проведено круглий стіл на тему "Розвиток місцевої територіальної громади м. Києва: ілюзії, закон, реалії".
- Ініційовано та взято участь в круглому столі "Інноваційна модель розвитку української економіки" в рамках проекту "Нової Формації" "Технопарк" разом з Міністерством економіки України.

Серпень
- надано інформаційної підтримки в проведенні "Кубку Незалежності - 2002" з пейнтболу, організованого учасником "Нової Формації" компанією "Сакура".
- За інформаційної підтримки Об'єднання проведено Чемпіонат України зі спортивної акробатики серед міст і областей України.
- Організовано процес представлення лідерів "Нової Формації" до державних почесних нагород до Дня Підприємця України.

Вересень
- Проведено розширене засідання Координаційної Ради "Нової Формації", присвячене Дню Підприємця України. Лідери "Нової Формації" отримали державні почесні нагороди.
- Проведено засідання Клубу на тему "Що може додати належне корпоративне управління вашому бізнесу".
- Надано інформаційної підтримки компанії "Барс" - лідеру "Нової Формації" у проведенні офіційного відкриття науково-дослідницької кондитерської пілотної лінії.

Жовтень
- Проведено розширене засідання Координаційної Ради "Нової Формації". Розглядались напрямки співробітництва ОП "Нова Формація" з державними структурами управління щодо питань розвитку та захисту середнього підприємництва в Україні.
- Надано інформаційної підтримки у висвітленні результатів Чемпіонату світу зі спортивної акробатики (м. Риза, Німеччина). Абсолютні чемпіони світу - кияни - нагороджені подарунками та призами від лідерів "Нової Формації".
- Проведено засідання Клубу "Нової Формації" на тему "Податковий кодекс: ілюзії та реальність. Прагматизм підприємців, державність службовців ДПА, законотворчість депутатів - новий формат спілкування".
- Підготовлено проект Договору про співробітництво та координацію дій між Комітетом ВРУ з питань фінансів та банківської діяльності і ВГО "Нова Формація" (планується офіційне підписання договору впродовж грудня 2002 р.).
- В рамках Проекту "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців" проведено "Хеллоуін Нової Формації" під паролем "ЗМІ та підприємці: спілкування без цензури".

Листопад
- Проведено Громадські слухання щодо Законопроекту України "Про основні принципи державного контролю (нагляду) за господарською діяльністю в Україні" в рамках Національної Коаліції "За економічну ефективність державного контролю".
- Проведено спільне засідання ДПА України (Головне управління методології) та ВГО "Нова Формація" круглого столу - обговорення на тему "Пропозиції щодо внесення змін до діючого законодавства України з питань оподаткування податком на прибуток підприємств та податком на додану вартість" в рамках Проекту "Прагматизм підприємців, державність службовців ДПА, законотворчість депутатів - новий формат спілкування".
- Підготовлено Проект Меморандуму про співробітництво між ДПА України та ВГО "Нова Формація" (планується офіційне підписання впродовж грудня 2002 - січня 2003 рр.).
- Проведено спільне засідання Клубу ВГО "Нова Формація" та Міжнародного Союзу Польських Підприємців в Україні на тему "Активізація інвестиційної діяльності в Україні з точки зору середнього бізнесу: досвід, ілюзії та реальність".

Грудень
- Надано організаційно-інформаційної підтримки Асоціації операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж у святкуванні 5-річчя організації.
- 19.12.2002 р. проведено Благодійну акцію до Дня Святого Миколая з метою збору коштів малолітнім дітям-сиротам школи-інтернату № 12 м.Києва.

Постійна робота впродовж року
1. Відпрацьовано спільно з Держкомпідприємництва окремі нормативні документи, які регулюють підприємницьку діяльність. Ділова та інформаційна взаємодія з представниками та уповноваженими Держкомпідприємництва. Запропоновано кандидатури лідерів "Нової Формації" для роботи у координаційних органах і комісіях Комітету з даних питань.
2. Участь в роботі Координаційно-експертного центру об'єднань підприємців України: в круглих столах з питань розвитку підприємництва в Україні; у відпрацюванні нормативних і законодавчих актів.
3. Взаємодія з програмою TASIC - відпрацювання механізмів участі громадських організацій в контролі за наданням технічної міжнародної допомоги Україні.
4. Підготовка рекомендаційних та супроводжувальних листів підтримки учасників "Нової Формації" при реалізації ними державних Проектів.
5. Робота Об'єднання в якості учасника Проекту БИЗПРО "Консультаційно-методична допомога розвитку українських бізнес-асоціацій". Розробляються бази даних: "Іноземні компанії, які працюють на ринку України", "Сертифікація систем якості". Збір та аналіз інформації щодо образу вітчизняного підприємця у ЗМІ.
6. Об'єднання - учасник Проекту БИЗПРО "Коаліції бізнес-асоціацій". В рамках Коаліції відпрацьовується законопроект "Державний контроль підприємницької діяльності".
7. Постійне інформування учасників "НФ" щодо бізнес-пропозицій, громадсько-значущих заходів тощо.
8. Актуалізація сайту ВГО "Нова Формація".


Контактна особа - Світлана Бірюкова, PR-менеджер "Нової Формації",
тел./факс (044) 287-64-45, тел. 246-64-44; e-mail: office@nf.org.ua