9 квітня 2002 року
відбулись річні Загальні Збори
Всеукраїнського об'єднання "Нова Формація"


Учасниками Зборів стали:

Члени Координаційної Ради Об'єднання "Нова Формація":
КРЕДІСОВ Вячеслав Анатолійович - Голова Правління ВГО "Нова Формація",
БАРАБАШ Володимир Володимирович - компанія "Мономах",
БЕРЕЗОВСЬКИЙ Дмитро Євгенович - компанія "Беарс",
ЛИТВИНОВ Сергій Іванович - компанія "Мінолта-Україна",
ПРОСКУРА Сергій Михайлович - компанія "Екотехніка".

В роботі Зборів взяли участь:

КУЖЕЛЬ Олександра Володимирівна - Голова Державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва,
КАПУСТІН Віктор Володимирович - депутат Верховної Ради України, учасник ВГО "Нова Формація",
КОНДРАТЬЄВ Олександр Володимирович - депутат Київської міської ради, учасник ВГО "Нова Формація",

Інші учасники "Нової Формації" та голови регіональних представництв,
учасники конфедерації громадських об'єднань "Союз Нової Формації України",
державні службовці, громадські діячі, підприємці,
засоби масової інформації.

Вів Збори Голова Правління ВГО "Нова Формація" КРЕДІСОВ В.А.

Підсумки Зборів

Учасники Зборів дали позитивну оцінку звіту щодо результатів діяльності об'єднання, який було представлено виконавчим директором "Нової Формації" БІРЮКОВИМ Л.В.

Голова Правління Об'єднання КРЕДІСОВ В.А. оцінив результати Проекту "Нової Формації" "Вибори - 2002" як такі, що розкривають нові можливості для реалізації Об'єднанням своєї місії, - учасників "Нової Формації" КАПУСТІНА В.В. було обрано депутатом Верховної Ради України, КОНДРАТЬЄВА О.В. та ГЕОРГІЄВСЬКОГО М.С. - депутатами Київської міської ради.

Виступаючі на Зборах лідери "Нової Формації" Капустін В.В., Кондратьєв О.В., Рімек Є.Ф., Касьянова І.В. а також члени Конфедерації "Союз нової формації" Кривонос А.О., Гунішев В.В. відмічали необхідність консолідації підприємницьких сил в наступних напрямках:

ЛОБІЮВАННЯ - залишатиметься основною функцією Об'єднання; в період 2002 -2004 рр. "Нова Формація" має стати одним з наймогутніших лобістських підприємницьких об'єднань України. Поле для захисту підприємницької діяльності досить широке: "Нова Формація" основними темами вважає внесення змін до процедур "про перевірки" та відміну статті бюджету про обов'язковий доход від штрафів.

Створення позитивного іміджу українського підприємництва через плідну взаємодію із Засобами масової інформації триватиме і надалі.

ВГО "Нова Формація" буде продовжувати практику ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ, КРУГЛИХ СТОЛІВ та СЕМІНАРІВ для підвищення рівня інформованості громадськості щодо позиції державних органів з тих чи інших питань розвитку підприємництва в Україні.

Об'єднання і надалі підтримуватиме творчу молодь, здоровий стиль життя, сприятиме культурному і духовному розвитку українських громадян.

Разом з лідуючими громадськими структурами буде розвиватись Конфедерація громадських об'єднань підприємців "Союз Нової Формації України" - організація, яка має консолідувати підприємницькі сили.

Участь в Зборах Голови Державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва Кужель О.В. та, як і завжди, гостро поставлені нею питання, внесли в роботу Зборів пожвавлення і впевненість в тому, що співробітництво з державними службовцями всіх рівней можливе на конструктивній основі. Ще один висновок, який можна було зробити з виступу пані Кужель такий: підприємцям слід більше уваги приділяти навчанню громадян підприємництву.

Завдяки діяльності ВГО "Нова Формація" створюється впевненість в тому, що в Україні буде побудовано суспільство, в якому поважатимуть підприємця, а підприємець вестиме бізнес цивілізовано.


Виконавчий директор ВГО "Нова Формація" Бірюков Л.В.
звітує про роботу об'єднання в 2001 році.
У Президії: щойно обраний депутат Київради Кондратьєв О.В.,
Голова Держкомпідприємництва Кужель О.В.,
Голова Правління ВГО "Нова Формація" Кредісов В.А.,
щойно обраний Народний депутат України Капустін В.В.


Контактна особа: Світлана Бірюкова,
PR-менеджер ВГО "Нова Формація"
тел. 246-64-44, 287-64-45
e-mail: office@nf.org.ua