Пропонуємо Вам коротку підсумкову інформацію
про діяльність Об'єднання в 2001 році

     Щомісяця в головному офісі "Нової Формації" проводились засідання Координаційної Ради Об'єднання.

    18 січня на засіданні комісій районної Ради Московського р-ну м. Києва відбулись слухання Проектів соціально-економічного розвитку, представлені Проектом ВГО "Нова Формація" "Діловий інкубатор - Московський", які отримали підтримку народних депутатів щодо їх здійснення.

    20 січня участь у семінарі "Сталий розвиток міста", який було організовано Програмою ПРООН та МАУП.

    Січень-лютий - участь в розробці проекту "Регіональної програми розвитку малого підприємництва в м.Києві на період 2001-2004 рр. разом з фаівцями Київської Міської Держадміністрації.

    14 лютого - участь у презентації Проекту BIZPRO (проект підтримки розвитку малого бізнесу В Україні (США)).

    21 лютого Всеукраїнське громадське об'єднання "Нова Формація" провело благодійно-мистецький вечір з метою збору коштів для допомоги малолітнім дітям-сиротам Києва.
    Вечір відбувся в приміщенні Державного музею книги і друкарства України. В програмі вечору відбувся концерт Державного камерного ансамблю "Київ", який виконав твори видатних класичних композиторів.
    Всі кошти, зібрані на вечорі, були перераховані Київському міському будинку дитини "БЕРІЗКА", в якому виховується 150 дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків, віком до 3,5 років.
    На вечорі були присутні представники іноземних дипломатичних представництв, Київради та КМДА, відомих підприємницьких структур, творчої інтелігенції та засобів масової інформації.

    27 лютого в приміщенні Інституту Міжнародних Відносин відбулось спільне засідання Київського Маркетингового клубу (КМК) та Об'єднання "Нова Формація" на тему: "Комунікативні технології XXI століття". Основним доповідачем був професор Г.Г.Почепцов.

    6 березня за підтримки ВО "Нова Формація" в Державному музеї Т.Г.Шевченка відбулось відкриття виставки "КРАСА І СИЛА", що вперше в Україні презентувала малярську спадщину видатного громадсько-політичного та культурного діяча України ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА.
    На презентації виставки були присутні віце-прем'єр-міністр М.Г.Жулинський, міністр культури і мистецтв Б.С.Ступка, міністр закордонних справ А.І.Зленко, депутати Верховної Ради, видатні діячі мистецтв України, представники відомих підприємницьких структур та ЗМІ.

    14 - 15 березня інноваційним центром компанії "БЕАРС" за підтримки Об'єднання "Нова Формація" проведено семінар "Сучасний погляд на технологію морозива й молочних продуктів".
    В роботі семінару взяли участь майже 150 представників підприємств харчової промисловості, галузевих міністерств та відомств.

    15 березня укладено Меморандум про співробітництво між Державною податковою адміністрацією України та Громадськими Об'єднаннями у тому числі ОП "Нова Формація"- в рамках роботи Національного клубу лідерів громадських об'єднань підприємств. З боку ДПА документ підписаний Головою ДПАУ п.Азаровим М.Я.

    19 березня відбулось відкрите засідання постійної комісії Київради з питань економічних реформ, розвитку підприємництва, виробничого та наукового потенціалу з питання обговорення проекту Регіональної програми розвитку малого підприємництва в м. Києві на період 2001-2004 рр. Об'єднанням "Нова Формація" піднімались питання забезпечення прозорості розподілу бюджетних коштів, спрямованих на підтримку і розвиток підприємництва м. Києва на тендерних умовах; впровадження технопарків, як механізму стійкого розвитку України.

    15 - 17 березня року під патронатом ВГО "Нова Формація" Федерацією спортивної акробатики Києва проводився Відкритий чемпіонат Києва зі спортивної акробатики - 2001.
    У Чемпіонаті приймали участь найсильніші акробати не лише України, а й Європи і світу - абсолютні чемпіони Європи, призери чемпіонату світу 1999-2000 рр.
    На чемпіонаті були присутні офіційні особи - начальник управління фізкультури і спорту Києва П. В. Буркацький, Голова Київської міської ради СОП "Україна" Є. В. Боровик, заступник голови ЦСК ВСУ О. Г. Оберемок.
    Значною подією стало підписання договору "Про надання спонсорської допомоги" між Федерацією спортивної акробатики м. Києва та "Новою Формацією" - терміном на 3 роки.

    28 березня було проведено семінар "Технопарки, як сприятливе середовище для стійкого розвитку малого підприємництва в Україні на прикладі м. Києва". Семінар проходив на території "Технопарку - Інституту проблем математичних машин і систем (ІПММіС)", ініциатором створення якого є Об'єднання "Нова Формація".
    Метою семінару було: показати нове бачення ролі й місця Технопарків у забезпеченні стійкого розвитку України, обговорити механізми, права, обов'язки та відповідальність учасників, які забезпечують реалізацію "Програми підтримки розвитку малого підприємництва в м. Києві на 2001-2002 р.р." в тій її частині, що стосується створення інфраструктури підтримки малого бізнесу. У семінарі брали участь представники Київської Міської Державної Адміністрації - Заступник Голови Яловий В.Б. та Голова Секретаріату Світличний П.М., академік НАНУ Морозов О.А.

    6 квітня відбулось розширене засідання Правління ВГО "Нова Формація" на тему "Розвиток малого та середнього підприємництва в Україні. Стан та перспективи". В роботі Засідання взяли участь Кужель О.В. - Голова державного комітету з питань регуляторної політики і розвитку підприємництва.

    28 квітня відбулась презентація пейнтбольного центру "Paintball Center", що була організована Київською міською державною адміністрацією, Управлінням з фізичної культури і спорту, Федерацією пейнтболу м. Києва спільно з Пейнтбольним клубом "Сакура" (концерн "Сакура" - член Об'єднання) і ВГО "НОВА ФОРМАЦІЯ".

    11 травня було проведено Зустріч-презентацію Проекту "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців" під гаслом "Нова Формація - новий формат спілкування".
    Метою Зустрічі було: дати відповідь на питання: "Які можливі шляхи та форми спільного формування позитивного образу вітчизняних підприємців малого та середнього бізнесу (особливо, середнього!), з одного боку, та ЗМІ, як незалежних структур, з іншого в очах широкої громадськості".

    26 травня Всеукраїнське Об'єднання "Нова Формація" взяло участь у "Дні громадських організацій міста Києва" (всього було представлено більше 200 громадських організацій). Відвідувачі заходу мали змогу ознайомитись з нашим досвідом лобіювання, можливостями членів Об'єднання щодо реалізації спільних Проектів (інформацію буде розміщено на нашому веб-сайті).

    30 травня відбулась прес-конференція "Скандальна ситуація навколо Координаційної Ради з питань розвитку підприємництва при Київському міському голові. Підприємці захищають мера від "підстави". Прес-конференція відбулася з приводу відкритого листа на ім'я Київського міського голови, в якому висловлюється занепокоєння ситуацією, що склалася навколо Координаційної ради. Підписанти виказали надію, що цивілізований діалог між владою та підприємцями м. Києва можливий і стане прикладом для наслідування в інших містах і регіонах України.

    7 червня відбулося перше у 2001 році засідання Координаційної Ради з питань підприємництва при Київському міському голові, на якому першим питанням обговорювалася ситуація, що склалася навколо Ради. На засіданні переважною більшістю голосів було прийнято рішення про довведення до складу Ради необгрунтовано виключених із її першого складу лідерів громадських об'єднань підприємців, а також лідерів громадських об'єднань, які активно залучалися до роботи Ради у минулому році.

    26 червня відбулась Робоча зустріч Координаційної Ради ВГО "НОВА ФОРМАЦІЯ" та керівництва Мінфіну України на тему "Формування сприятливого податкового поля для вітчизняного бізнесу". Серед основних підсумків зустрічі: МФУ готовий ввести до складу експертно-координаційної ради з питань податкової політики представника від "Нової Формації".

28 серпня учасниками засідання Круглого столу "Підприємництво в м.Києві", що проводився в приміщенні КМДА, було висвітлено ряд важливих питань щодо подальшого розвитку підприємництва в м. Києві, які слід включити до переліку резолюцій Круглого столу, серед яких:
1. Втілення прозорих механізмів розподілу бюджетних коштів в рамках виконання "Регіональної програми розвитку малого підприємництва в м. Києві на 2001-2002 рр.", в тому числі Заходів по реалізації цієї Програми, які спрямовані, зокрема, на розвиток технопарків і бізнес-інкубаторів;
2. Створення Наглядової Ради по розподілу бюджетних коштів, виділених на втілення в життя "Регіональної програми" з введенням до її складу представників громадських об'єднань з числа членів Координаційної ради з питань підприємництва при Київському міському голові;
3. Проведення щомісячних засідань Координаційної Ради;
4. Формування Координаційної Ради на принципах паритетного представництва;
5. Детальне висвітлення в ЗМІ діяльності та результатів виконання "Регіональної програми", а також рішень міської адміністрації, що стосуються розвитку підприємництва у м.Києві.

2 вересня Київська міська державна адміністрація та "Нова Формація" в рамках Всеукраїнського конкурсу "Бренд Року" і "Параду Брендів" проводило благодійну акцію на Контрактовій площі м. Києва "Підприємці міста вітають школярів з початком нового навчального року". Впродовж акції дітям-школярам безкоштовно роздавались тематичні подарунки від підприємців "Нової Формації", діти мали змогу пострибати на надувному батуті та позмагатись у віршуванні на тему "Київ і кияни". На акції були присутні О.В. Кужель, Ю.І. Россада, лідери "Нової Формації". Подарунки дітям були надані компаніями "S.V.S", "САКУРА", "РОКСОЛАНА", "БЕАРС", "МІНОЛТА", "МОНОМАХ", "КОЛЛЕГІУМ", "ЕКОТЕХНІКА", "СЕРВІЯ-Україна", "ІНТЕРКОМ", "ОРІФЛЕЙМ" та ін.

3 вересня в УКРІНФОРМІ відбулась прес-конференція на тему "Звернення громадських об'єднань підприємців до Прем'єр-міністра України з приводу необхідності радикальних змін бізнес середовища функціонування малого та середнього підприємництва в Україні". У прес-конференції брали участь В.А Кредісов - Голова Правління ВГО "Нова Формація"; О.М. Івченко - Голова Конгресу приватних роботодавців; Ю.Р. Мірошниченко - Президент ВГО "Нова Генерація"; В.Г. Маргуліс - Генеральний директор Асоціації консультаційних фірм України "Укрконсалтинг". Учасники прес-конференції звернулись з Відкритим листом до Прем'єр-міністра України Анатолія КІНАХА з пропозиціями щодо радикальних змін бізнес середовища функціонування малого та середнього підприємництва, залучення об'єднань
підприємців до формування урядової політики підтримки малого та середнього бізнесу, як першооснови економічного зростання в Україні.

18 вересня ВГО "Нова Формація" і Конгрес роботодавців провели громадський Форум-обговорення Проекту Закону України "Про єдину методику перевірок суб"єктів господарювання органами контролю в Україні".

25-27 вересня компанія "БЕАРС" та Інноваційний центр харчових технологій та незалежних експертиз за підтримки ВГО "Нова Формація" провели Третю Міжнародну Спеціалізовану виставку-конференцію "Харчові інгрідієнти та технології - Україна 2001".

27 вересня за підтримки ВГО "Нова Формація" відбувся Міжнародний Форум "Технології безпеки та бізнес".

11 жовтня в рамках Проекту ВГО "Нова Формація" "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців" відбулось НАГОРОДЖЕННЯ ЖУРНАЛІСТІВ та ЗМІ за професійну діяльність у сфері висвітлення проблем малого та середнього підприємництва.

27 жовтня за підтримки ВГО "Нова Фолрмація" було організовано та проведено Культурно-просвітницьку конференцію "Роль просвітницької діяльності Димитрія Ростовського (Данила Туптала) у формуванні духовної культури нащадків".

5 листопада за підтримки ВГО "НОВА ФОРМАЦІЯ" у приміщенні Колонного залу Національної філармонії України відбувся концерт одного з найвідоміших колективів України - камерного оркестру під керуванням славнозвісного диригента РОМАНА КОФМАНА. У концерті приймала участь Ганна Нужа - Заслужена артистка України, лауреат міжнародних конкурсів (віолончель).

6 листопада за ініціативою та підтримкою ВГО "Нова Формація" відбулись Установчі збори Конфедерації громадських об'єднань підприємців "СОЮЗ НОВОЇ ФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ".

28-30 листопада п і д п а т р о н а т о м Всеукраїнського об'єднання "НОВА ФОРМАЦІЯ" проходила Відкрита першість зі спортивної акробатики Центральної Ради та Київської міської Ради Спортивного товариства профспілок "Україна". У Першості взяли участь більше 100 учасників з шести областей України. Головний суддя змагань - заслужений тренер України - Капустинський Анатолій Андрійович. Під час Нагородження відбулось вручення Свідоцтва про почесне обрання Кредісова Вячеслава Анатолійовича Віце-президентом Федерації акробатики м. Києва.

11 грудня відбулись ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ на тему: "Обговорення проекту Податкового кодексу України". Організаторами виступили: Український Союз промисловців і підприємців та Конфедерація "Союз Нової Формації України".

13 грудня під патронатом Конфедерації "Союз Нової Формації України" відбувся семінар-нарада "Роль громадських організацій у процесах адаптації населення до нових умов ринку праці" за ініціативи Громадська організації "Гуманітарний центр" Розділ "Соціальне забезпечення та адаптація населення до нових соціально-економічних умов".

14 грудня ВГО "Нова Формація" стала учасником Коаліції громадських об'єднань з відпрацювання законодавства в сфері перевірок підприємницької діяльності.

18 грудня було проведено Всеукраїнський Форум "МОЛОДА ЕКОНОМІКА", в рамках якого було підбито підсумки першого Всеукраїнського конкурсу молодих економістів. Ініціаторами проведення Конкурсу та Форуму виступили: Всеукраїнське Об'єднання "НОВА ФОРМАЦІЯ" та ІНСТИТУТ РЕФОРМ за підтримки: МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ.

21 грудня ВГО "Нова Формація" стала учасником Проекту "BIZPRO" "Консультативно-методична допомога розвитку бізнес-асоціацій".

25 грудня за ініціативи Всеукраїнського Об'єднання "НОВА ФОРМАЦІЯ" та ЄВРОПЕЙСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ було проведено Презентацію Незалежного Конкурсу "Я - майбутнє Києва", в рамках якої представників середніх шкіл, ліцеїв, гімназій та запрошених гостей було докладно ознайомлено з положеннями та умовами проведення Конкурсу. Проведення Презентації було підтримано КИЇВСЬКОЮ МІСЬКОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ.

    Всі ці заходи сприяють створенню іміджу цивілізованого бізнесу в Україні згідно "Кодексу честі українського підприємця", ініціатором якого виступила "Нова Формація", і який було підтримано різними Об'єднаннями підприємців.


Контактна особа - Світлана Бірюкова, PR-менеджер "Нової Формації",
тел./факс (044) 287-64-45, тел. 246-64-44; e-mail: office@nf.org.ua