11 жовтня 2001 р.
в рамках Проекту
"Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців"
відбулось
НАГОРОДЖЕННЯ ЖУРНАЛІСТІВ та ЗМІ
за професійну діяльність у сфері висвітлення проблем малого та середнього підприємництва

   Даним заходом було підбито проміжні підсумки Першого Етапу Проекту "Новий формат спілкування ЗМІ та підприємців", який триває з травня 2001 року. Проект реалізується у продовження теми "Засоби масової інформаціїї та Підприємець", ініційованої Об'єднанням влітку 2000 року. В процесі реалізації Проекту триває серія Зустрічей між представниками ЗМІ та підприємницьких структур з метою спільного формування позитивного образу вітчизняних підприємців, з одного боку, та Засобів масової інформації, як незалежних структур, з іншого, в очах широкої громадськості.

Критерії, за якими Незалежне Жюрі оцінює переможців:
Зацікавленість у "живому" спілкуванні. Актуальність.
Позитивність поглядів. Об'єктивність.
Особистий підхід. Достовірність.

    За словами КРЕДІСОВА В.А., Голови Правління ВГО "Нова Формація":
"Зараз ми абсолютно точно можемо сказати, що в суспільстві змінились погляди на представників бізнесу. Ми вважаємо, що саме завдяки засобам масової інформації це і відбувалося. Якщо кілька років тому громадська думка називала підприємців виключно бандитами чи злодіями, то сьогодні підприємець асоціюється з людиною, яка має свій соціальний статус, створює робочі місця, займає певне положення у суспільстві, може представляти свої погляди, демонструвати специфіку своєї професії та відстоювати, лобіювати інтереси своєї групи".

Серед нагороджених:

Телекомпанії: УТ-1, "Інтер", "1+1", "ТРК "Київ", "ICTV", "СТБ", "Гравіс", "Ютар", "Тоніс", "Експрес-інформ", "Нарт", "Марс", "КТМ", "Ера", ТРК "Київські відомості".
Телепрограми: "Перехрестя", "Прес-клуб" (ТРК "Київ"), "Столичні новини" (ТРК "Київ"), "За київським часом", "Казна Держави".
Газети:"Столиця", "2000", "Правда України", "Україна-бізнес", "Сегодня", "Хрещатик", "Україна молода", "Киевский Телеграфъ", "Дзеркало тижня", "Бізнес", "День", "Ділова столиця", "Столичні новини", "Київський вісник", "Прес-біржа", "Київські відомості", "Вечірні вісті", "Вечірній Київ", "Комсомольська правді України", "Ділова Україна", "Голос України", "Президентський вісник", "Галицькі контракти", "Інвестиційна газета", "Урядовий кур'єр", МК "Злагода", "Бульвар", "Наша газета+", "Демократична Україна".
Журнали: "Офіс", "Економіст", "Компаньон", "Гранд", "Олігарх", "Деньги и технологии", "Влада і політика", "Час відродження", "Служба безопасности", "Президентський вісник", "Академія", "Стиль і дім", "Афіша", "Український промисловець", "Е".
Інформагентства:"Укрінформ", "УНІАН", "Інтелньюз", "Інтерфакс-Україна", "Українські новини", "Столиця".
Радіо: "Голос Киева", "Континент", "Національна радіокомпанія України", "Свобода", "Наше радіо", "Вільна Європа", "Промінь", "Всесвітня служба радіо".

Приємно відзначити, що на Нагородженні були присутні перші особи деяких Засобів масової інформації, що свідчить про досить високий рівень розуміння даного Проекту і про те, що представники бізнесу і ЗМІ - по один бік барикад в тому, що стосується розвитку цивілізованих ринкових відносин в Україні.

Подарунками та ексклюзивними грамотами від Незалежного Жюрі переможців нагороджували лідери "Нової Формації":

КРЕДІСОВ Вячеслав Анатолійович, Голова Правління ВГО "Нова Формація"
БАРАБАШ Володимир Володимирович, Заступник Голови Правління ВГО "Нова Формація", Голова Правління компанії "МОНОМАХ"
БЕРЕЗОВСЬКИЙ Дмитро Євгенович, директор компанії "БЕАРС"
БЕСПАЛОВА Лариса Олександрівна, директор фірми "Фортуна"
БРИГИНЕЦЬ Олександр Михайлович, Президент мистецької агенції "Територія А"
ГЕОРГІЄВСЬКИЙ Микола Сергійович, Президент компанії "ЕНРАН"
ГУРЖОС Вадим Миколайович, Голова Спостережної Ради ЗАТ "ГАЛАКТОН"
ДАХНО Дмитро Миколайович, адвокат Київської обласної колегії адвокатів
ДІЧЕК Олександр Іванович, Президент концерну "САКУРА"
ДОБРУЦЬКИЙ Ігор Ігорович, Член Координаційної Ради "Нової Формації"
КОНДРАТЬЄВ Олександр Володимирович, Голова Українського Фонду Розвитку
ЛАБУНСЬКИЙ Юрій Олександрович, Президент компанії "Інформаційні технології"
МИРГОРОДСЬКИЙ Андрій Сергійович, Віце-президент групи компаній "ХХІ век"
НЕСКОРОМНИЙ Юрій Васильович, Президент Асоціації "Укрринок"
СКОЧКО Сергій Васильович, заступник ген. директора СП "Київська Русь"
СПІВАКОВСЬКИЙ Володимир Михайлович, Президент корпорації "ГРАНД",

    Під час традиційного неформального спілкування відбулось обговорення щодо участі підприємців малого та середнього бізнесу у виборах 2002 року, а також висвітлення позиції лідерів "НОВОЇ ФОРМАЦІЇ" з цього питання.

 

Контактна особа - Бірюкова Світлана,
PR-менеджер "Нової Формації"


ПОПЕРЕДНЯ ЗАЯВА
Всеукраїнського об'єднання "Нова Формація"
щодо участі у виборах -2002

В період, коли тільки лінивий не говорить про вибори, Всеукраїнське об'єднання "Нова Формація" також має визначити свою конкретну позицію щодо участі у Виборах-2002 і ми хотіли б, щоб суспільство почуло і знало про нашу позицію.

На нашу думку, вплив політики на розвиток суспільства - надзвичайний. Тому нам небайдуже, хто буде представляти інтереси народу після закінчення виборів-2002.

В Україні в березні 2002 року відбудуться вибори до Верховної Ради України, обласних, міських та районних рад. Лідери об'єднання "Нова Формація" прийняли для себе принципове рішення, що на даному етапі розвитку і України, і нашого об'єднання, для нас найбільш доцільно сконцентрувати свої зусилля на рівні міських, районних та обласних рад. Ми глибоко переконані, що саме на цьому рівні, саме на місцях вирішується більшість питань, що впливають на розвиток малого і середнього бізнесу, до представників якого відносять себе більшість членів об'єднання. Ось чому саме цей рівень є надзвичайно цікавим для нас і ми офіційно можемо заявити, що наше об'єднання має достатню кількість сильних лідерів, яких ми можемо з гордістю висувати кандидатами на вибори і які мають всі можливості перемогти. Тому саме на виборах до Київради зосередять свої зусилля лідери "Нової Формації", оскільки абсолютна більшість лідерів нашого об'єднання живуть і працюють в м.Києві. Крім того, нам імпонує діяльність мера міста пана Омельченка Олександра Олександровича.

Щодо виборів до Верховної Ради України. Цілком вірогідно, що об'єднання "Нова Формація" підтримає якусь політичну силу, яка буде найбільш близькою нам і в своїй програмі буде виступати на захист інтересів малого та середнього бізнесу.

Ми допускаємо, що будь-який лідер нашого об'єднання може з'явитися в списках кандидатів на різних рівнях у виборах-2002, оскільки всі вони - самодостатні, сильні і яскраві особистості.

Остаточно про позицію об'єднання "Нова Формація" та її лідерів щодо участі у виборах 2002 року буде повідомлено після офіційного початку "виборчих перегонів" в Україні.