Підсумки роботи ОП "Нова Формація"
За 2000 рік

1. Круглі столи:

Організовані ОП "Нова Формація":
17 березня. "Кодекс честі українського підприємця".
21 червня. "Засоби Масової Інформації та Підприємець, або наскільки відрізняється образ підприємця в ЗМІ від реального (причини цього)".
29 листопада. "Крок до цивілізованого лобізму в Україні".
5 грудня. "Фонд державного майна України та підприємці. Механізми взаємодії".
В яких ми приймали участь:
6 квітня. "Ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими товарами: дозвіл на вид діяльності чи джерело поповнення бюджету".
13 квітня. "Громадські об'єднання підприємців у соціально-трудових відносинах".
Липень.
"Податок на нерухомість". Участь у конференціях: "Української Асоціації менеджмент консультантів" "Мозкові центри громадських організацій для уряду".
Серпень. Обговорення Проекту закону "Про небанківські кредитні організації".
8 листопада. "Корупція у країнах, що розвиваються".

2. Клуб "Нова Формація"

8 лютого. Тема "Більшість в парламенті - ситуативно чи надовго?". На засідання Клубу запрошені народні депутати Верховної Ради, представники "більшості" в парламенті України: Емець О.І., Задорожний О.В. і Жовтяк Є.Д.
6 липня. Тема "Київ та підприємці". Питання: "Чого чекають підприємці міста від керівництва м. Києва для створення сприятливих умов для розвитку підприємництва"; "Перші кроки роботи Ради з питань підприємництва при Київському міському голові". В засіданні Клубу прийняли участь: М. Поживанов (нач. головного управління з питань інвестицій), П. Світличний (керуючий секретаріату Київради, депутат Київради), В. Білич (нач. управління з питань підприємництва, депутат Київради, член Ради з питань підприємництва при Київському міському голові, В. Либидівський (нач. управління валютного регулювання, депутат Київради, заст. Голови Ради з питань підприємництва при Київському міському голові).
29 серпня. В засіданні Клубу прийняла участь група працівників Кабінету Міністрів України на чолі з державним секретарем Лисицьким В.І.

3. Робота з адміністративно-законодавчими органами

Участь у засіданнях Ради з питань підприємництва при Київському міському голові. Сприяння адміністрації Московського р-ну м. Києва в організації "Ділового інкубатору". Ініціація проведення міської конференції по утилізації відходів. Експертна оцінка Законів: "Про підтримку малого бізнесу"; Малого податкового Кодексу"; "Про ліцензування виробництва та продажу алкогольної продукції й тютюну"; "Про організації роботодавців". Участь в підвищенні кваліфікації працівників управлінь підтримки розвитку підприємництва адміністрацій районів м.Києва Підписання договору про співробітництво з Фондом державного майна України.

4. Культурологічні акції

13 жовтня. "Нова Формація" спільно з Фондом сприяння розвитку мистецтв та членом нашого Об'єднання компанією "Колегіум" (директор Ю.О. Федорюк) провела презентацію виставки живопису заслуженого діяча мистецтв України І.Лисенко-Ткачук.

5. Інше

- Журнал "Office" № 6 за 2000 р. (головний редактор - Валерій   Юхимов) опублікував "Кодекс честі українського підприємця".
- Представники Об'єднання прийняли участь в обговоренні   "Комерційного (господарчого) Кодексу", інтерв'ю опубліковане в   газеті "Бізнес" від 07.08.2000 р.
- Просування й участь в реалізації Проекту "Технопарк" на   території Інституту проблем математичних машин і систем АН   України.
- Участь в підготовці та просуванні в TASIC проекту   "Бізнес- інкубатор".
- Підписали договір про співробітництво з   "Лігою захисту   підприємців".
- Участь в просуванні Проекту "Бізнес-інкубатор" у Ватутінському   р-ні м. Києва.
- Організація Internet - общения между членами Объединения.
- Участие в реализации Проекта члена Объединения корпорации   "Гранд" "С "Грандом" в бренды".

Тези

- "Заробітна платня - соціальна допомога чи плата за труд".
- "Від тактики "нічного сторожа" - до стратегії   держави- реформатора" (обговорюючи послання Президента й   Програму діяльності Уряду).
- "Дерегуляція підприємницької діяльності".
- "Зміни в бізнес-середовищі".
- "Про оптимізацію адміністративного й громадського   регулювання підприємницької діяльності в м. Києві".
- "Легалізація тіньових доходів в Україні. Бути чи не бути?"
- "Влада й управління".