01042, м. Київ, вул. П. Лумумби, 4/6, корп. А, кімн. 218, а/с 7
Тел./факс: (044) 206 0491
E-mail: info@uspishnaukraina.com.ua
http://www.uspishnaukraina.com.ua

    Мета ВГО “Успішна Україна” — сприяння перетворенню України за 10 років у розвинуту демократичну країну з цивілізованою ринковою економікою, що працює за західноєвропейськими стандартами. Тисячі членів і однодумців – прості громадяни, відомі бізнесмени, науковці, юристи, економісти - підтримують ідеї “Успішної України” (докладна інформація про діяльність ВГО «Успішна Україна» - на сайті www.uspishnaukraina.com.ua).

    Поруч із стандартними функціями громадських організацій (просвіта і виховання громадян, захист їх прав і інтересів, вплив на владу з метою забезпечення виконання обіцянок, що дані народу) ВГО «Успішна Україна» зосередила увагу на підтримці прогресивних ініціатив громадян й організацій України, допомозі їм у створенні успішних справ в усіх сферах життя. “Успішною Україною” розроблено і запроваджено бренд «Успішна справа» — ефективний інструмент сприяння руху громадян і України до успіху.

    ВГО проаналізовано ситуацію в країні і запропоновано програму політичного і економічного розвитку, яка названа «Успішна Україна».

    ВГО “Успішна Україна” ставить перед собою наступні цілі політичних і економічних перебудов: відділення бізнесу від влади, створення умов для розвитку бізнесу – рушія прогресу суспільства, виведення економіки з тіні, соціальна скерованість економіки, приведення економіки України до стандартів успішної європейської держави. Протягом 2004-2005 рр. про діяльність ВГО “Успішна Україна” опубліковано понад десяток статей, вийшло в ефір більше 10 телевізійних репортажів.