03680, м. Київ, вул. Малинська, 4
Тел./факс: (044) 490-77-05, 490-77-00
Факс: 490-77-04
E-mail: dimma@oriflame.kiev.ua
http://www.oriflame.com.ua

    Компанія "Оріфлейм-Україна" є дочірнім підприємством відомої шведської компанії та офіційним дистрибутором косметики Оріфлейм на Україні з 1992 року.
    Натуральна косметика Оріфлейм - це понад 400 найменувань засобів догляду за шкірою, декоративної косметики та парфумерії.
    Уся продукція виготовляється за найсучаснішими технологіями на основі природньої сировини на двох власних заводах компанії в Ірландії та Польщі, а також на численних заводах-підрядниках в Європі та світі.
    Широкий асортимент продукції представлений у каталозі, який оновлюється щомісяця. Таким чином, кожного місяця нові продукти та знижки, а також традиційно низький обмінний курс компанії на Україні дозволяють забезпечувати косметикою велике коло споживачів різного достатку.
    Компанія "Оріфлейм-Україна" регулярно спонсорує та підтримує різноманітні мистецькі акції, починаючи з конкурсів для обдарованих дітей та закінчуючи концертними турами всесвітньо відомих зірок. У 1999 році компанія розпочала довготривалу та широкомасштабну акцію допомоги дітям-сиротам: 1 копійка з кожного проданого продукту йде на закупівлю одягу та взуття вихованцям дитячих будинків.
    З 1997 року компанія продає свою продукцію на Україні методом прямого продажу, тобто через розвинуту дистрибуторську мережу.

Гасло компанії: "Оріфлейм - більше, ніж просто краса…"

Завдяки компанії тисячі українських громадян мають можливість створити свій власний бізнес. В Україні компанія Оріфлейм має 5 Сервісних центрів у Києві, Львові, Одесі, Донецьку та Дніпропетровську, а також понад 140 дистрибуторських представництв (ПВП), де також обслуговуються дистрибутори компанії.
Головний офіс знаходиться у Києві.

Генеральний директор - Єрмоленко Дмитро Юрійович.