04116 м.Київ, вул.Шолуденка, 3
Тeл: (044 )230-4717
Фaкс: ( 044 )230-4715
Е-mail: info@office-solutions.com.ua
http://www.office-solutions.com.ua
http://www.steelcase.com

Дочірнє підприємство з 100% іноземним капіталом "Офіс Солюшнз Україна"

     Офіс Солюшнз Україна допомагає окремим людям та організаціям у всьому світі процювати більш ефективно, надаючи знання, продукти та послуги, допомагаючи краще використовувати робочий простір з метою підвищення результатів від інвестицій в людей, бізнес процесів та технологій.

     Починаючи з 1997 року компанія Офіс Солюшнз Україна допомагає своїм клієнтам використовувати свій фізичний простір як цінну інвестицію для досягнення цих ініціатив. Доказом того, що офісний простір дійсно є цінною інвестицією, використання якої повинно бути ефективно сплановано для підвищення прибутків, є той факт, що за 6 років діяльності Офіс Солюшнз Україна було виконано понад 700 закінчених проектів для 194 клієнтів (лідерів у свєму бізнесі). Офіс Солюшнз розробляє свої проекти, базуючись на життєвому циклі офісу та використовуючи різноманітні досліди з цієї теми, знання, послуги та продукти, за допомогою яких є можливість максимально продуктивно використовувати кожен квадратний метр робочого простору з необхідною функціональністю, візуальною та корпоративною індивідуальністю.

     Офіс Солюшнз є ексклюзивним ділером Steelcase в Україні, хто в свою чергу є №1 виробником офісних меблів та винахідником концепцій робочого простору та робочого місця. Використовуючи передові рішення та ноу-хау Steelcase, Офіс Солюшнз також надає своїм клієнтам цілий вибір рішень, починаючи від орієнтованих на ціну і до унікальних та спеціалізованих проектів.

Простір має значення. Простір працює. Простір може зберігати гроші.

     Це саме те, що Офіс Солюшнз гарантує своїм клієнтам в додаток до розумно розроблених продуктів із 15-річною гарантією якості.

     Напрямки бізнес діяльності: Архітектура, Меблі, Технології.

     Деякі з наших клієнтів: ARHTUR ANDERSEN, AGCO, AVENTIS, BAT, BBH (Slavutych), BOSCH SIEMENS, BRITISH COUNSIL, CEREOL (Oleina), CITIBANK, COCA-COLA, COLLIERS, CREDIT LYONNAIS, DELOITTE & TOUCHE, DMB&B, DU PONT DE NEMOURS, EBRD, EMBASSY of USA, ERNST & YOUNG, GENERAL ELECTRIC, GILLETTE, GLAXOSMITHKLINE, GOLDEN TELECOM, HENKEL, HEWLETT PACKARD, INTEL TECHNOLOGIES, JTI, KIMBERLY CLARK, KLM, KODAK, KPMG, LUFTHANSA, MARY KAY, MASTERFOOD, MINOLTA, McCAIN, MCDONALD'S, NESTLE, NORTEL, PEPSI, PHILIP MORRIS, PROCTER & GAMBLE, REEMTSMA, SAP, SC JOHNSON, SERVIER, UMC, UNILEVER, USAID, WORLD BANK…

Управляючий партнер - Дерев'янко Олег Валерійович.