01033, м. Київ, вул. Жилянська, 19
E-mail: tv@minolta.kiev.ua
http://www.minolta.com.ua

     Наприкінці 80-х років Minolta Co., Ltd — одна з перших корпорацій світового рівня, поставила собі за мету встановлення торгових та партнерських відносин з країнами Східної Європи, доручивши здійснення цієї задачі своїй дочірній компанії «Мінолта Австрія».

     Так, в 1989 р. було створено підприємство «Мінолта Трейдинг Україна» — перше в Україні спільне підприємство з участю іноземного капіталу. Офіційна реєстрація «Мінолта Україна» — підприємства з 100% іноземним капіталом, як дочірньої компанії «Minolta Austria GmbH» стала можливою лише після проголошення незалежності України в 1991 році.

     У січні 2003р. було вперше проголошено про всесвітнє злиття корпорацій Konica Corporation та Minolta Co. 5 серпня 2003 р. почала свою діяльність Konica Minolta Holdings. Inc., а 1 жовтня 2003 р. було створено нову корпоративну групу Konica Minolta Group, до складу якої увійшли шість торгівельних компаній та два виробничих об'єднання. Компанія "Мінолта Україна" офіційно змінила свою назву на "Коніка Мінолта Україна" 1 жовтня 2003 року, відповідно до загального плану європейської реорганізації Konica Minolta Holdings. Inc.

     Діяльність компанії "Коніка Мінолта Україна" здійснюється у напрямках продажу та маркетингу багатофункціональної та факсимільної продукції, копіювальної техніки, принтерів , фототехніки, а також сервісу та підтримки цієї продукції в Україні.

     Сьогодні у складі "Коніка Мінолта Україна" функціонують шість незалежних філій: Київська, Дніпропетровська, Донецька, Харківська, Одеська, Рівненська, та два сервісні центри у Миколаєві та Полтаві, які займаються як збутом техніки, так і її сервісним обслуговуванням.

     На сайті компанії http://www.minolta.ua працює Гаряча лінія - на всі питання клієнтів з приводу проблем відповідають спеціалісти Коніка Мінолта.

     Компанія "Коніка Мінолта Україна" має репутацію надійного партнера по бізнесу, і компанії, яка дуже уважно ставиться до бажань та вимог своїх клієнтів.