Генеральна дирекція з інформаційних проектів "ІнтерСвіт" у співпраці з Євро-Атлантичним Інформаційним Фондом та при підтримці державних структур, банків, бірж, підприємств, об'єднань підприємців , представників закордонніх місій в Україні, експертів та консультантів інвестіційних фондів провели ряд конференцій та круглих столів. Основними завданнями яких є розгляд досвіду та можливостей реалізації Інтернет-технологій в Україні, а також напрацювання пропозицій з реалізації концепції комплексної державної законодавчої, податкової, інтелектуальної, технічної та соціальної підтримці розвитку Інтернет-технологій в Україні.

У ході проектно-дослідницьких робіт нашими фахівцями були розроблені основні підсистеми Інтернет/Інтранет вузлів, на основі яких можуть будуватися різні готові рішення. Рішення, що пропонуються охоплюють системи, починаючи від серверних платформ Intel, простого модемного пулу і програмної маршрутизації до RISC систем. Створення і розвиток системи інформаційно-ресурсних центрів та забезпечення за їх допомогою доступу до міжнародних інформаційних мереж та банків даних, підтримка відкритих та позитивних методів управління.

Так, у рамках проекту "Система Муніципальних Маркетингових Центрів" ведуться роботи по дослідженню, створенню і розвитку ринку ділової активності і організації взаємодії українських ділових кіл і підприємців з їх потенційними партнерами за рубежем, сприяння наукової діяльності і забезпечення ефективного доступу до інформаційних ресурсів Всесвітньої павутини ІНТЕРНЕТ. В економічному плані створення "Системи ММЦ ", як своєрідної консалтінгової організації, може істотно вплинути на покращення загальної соціально-економічної ситуації в регіонах України.

Президент Бойчун Олег Володимирович