02091, м. Київ, вул. Ревуцького, 5а
Тел./факс: (044) 562-11-86, 564-66-88,
e-mail: association@adam.kiev.ua
 

    Науково-виробниче об'єднання "Інформаційні технології" працює у галузі кабельного та супутникового телебачення України з 1992 року.
    Підприємство має багатий досвід у проектуванні, будівництві та експлуатації багатоканальних мереж кабельного телебачення. Кількість абонентів, які користуються послугами НВО - 50 тисяч. Об'єднанням побудовані та експлуатуються наступні системи кабельного телебачення у м. Києві: система "Русанівка" на 18 телеканалів, система "Харківська" на 27 каналів, системи "Позняки" та "Рембаза" на 27 каналів, система "Лівобережна" на 40 каналів., системи готельного телебачення в 4-х київських готелях ("Славутич", "Турист", "Спорт", "Голосіївський"), а також інтерактивні інформаційні системи в готелях "Турист"-40 каналів (м. Київ) та "Ялта" (м. Ялта, Крим)-29 каналів.
    У квітні 1997 року об'єднанням "Інформаційні технології" у Києві на житломасиві "Лівобережний" побудована та успішно експлуатується перша в України система кабельного телебачення зі зворотнім каналом, у якій сьогодні транслюється 40 телеканалів і кількість їх планується збільшити до 80 телеканалів.

  Така інтерактивна мережа дозволяє надати наступні додаткові послуги мешканцям:
 • До 80-ти телевізійних каналів плюс 20 радіоканалів;
 • Швидкодіючий ІНТЕРНЕТ;
 • Необмежена кількість телефоних номерів без прокладення додаткових кабелів;
 • Охоронна та протипожежна сигналізації;
 • Платне телебачення, відео на замовлення;
 • отримання показників всіх лічильників (електроенергії, води, газу) у квартирі;
 • Користування інформаційними банками довідкових даних;
 • телеконференції;
 • Відеотелефонія, швидкісна факсимільна передача даних.

    Підприємство є засновником Всеукраїнської Асоціації операторів кабельного телебачення та телеінформаційних мереж, а Президента НВО "Інформаційні технології" Лабуньского Ю.О. в 1998 році обрано Головою Правління Ассоціації, яка об'єднує операторів кабельного телебачення із 20-ти регіонів України.
    Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж виступає організатором щорічних Міжнародних Конгресів телерадіомовників і операторів кабельного телебачення в м. Ялті.
    2-й Міжнародний Конгрес телерадіомовників і операторів кабельного телебачення країн СНД відбувся у м. Ялта з 19 по 24 червня 2001 року. Конгрес проходив під патронатом Генерального секретаря Ради Європи Вальтера Швіммера.
    В роботі Конгресу взяли участь представники об'єднань телерадіомовників та операторів кабельного телебачення, представники органів законодавчої та виконавчої влади країн СНД і Балтії (України, Російської Федерації, Республіки Бєларусь, Латвії, Грузії), міжнародних організацій, виробників обладнання та аудіо- та відеопродукції, журналісти.
    Основні теми роботи Конгресу:
- законодавче забезпечення та перспективи розвитку телерадіоінформаційного простору країн СНД;
- проблеми захисту авторських та суміжних прав в телерадіоінформаційному просторі;
- проблеми розвитку сучасних інформаційних та телекомунікаційних технологій.
    В рамках роботи Конгресу проводились науково-технічні конференції та круглі столи.
    Під час роботи Конгресу були висунуті і підтримані пропозиції про заснування Міжнародного Інформаційного Союзу країн СНД. Завдяки присутності експертів Ради Європи, знайдено рішення по врегулюванню питань авторського та суміжних прав в мережах кабельного телебачення України.

Президент - Лабунський Юрій Олександрович.