01033, Україна, м. Київ, вул. Гайдара, 27, оф. 118.
Тел. (044) 227-05-56, 220-97-86.
e-mail: ukrcenter@gloryon.com
http://www.gloryon.com

Освітній центр "ГЛОРІОН"

Освітній центр "Глоріон" - це навчальний заклад, який готує в Україні підприємців в галузях:

  • електронної комерціі;
  • прямого продажу товарів через розвиток дистрибуторської мережі;
  • обслуговування населення (косметолог, цілитель, web-майстер, страховий агент).

Базовим підприємством, з яким підготовлені в центрі підприємці гарантовано можуть
укласти угоду про співробітництво, - є компанія InterNetwork holding "Gloryon", штаб-квартира якої знаходиться в м. Новосибірськ, Російська Федерація.

Основна ціль ОЦ "Глоріон" - допомогти кожному бажаючому громадянину України застосувати найбільш ефективно свої фахові знання, ставши успішним підприємцем в вискотехнологічному секторі ринкової економіки - електронній комерції.

Набуваючи знання, навички та досвід підприємництва, слухачі центру опановують основами таких бізнес-дисциплін, як менеджмент, психологія особистого розвитку та ефективного спілкування, маркетинг, реклама, інвестування та кредитування, інтернет технології в сучасному бізнесі, методика побудування навчального процесу.

Створюючи свій власний бізнес в партнерстві з компанією InterNetwork holding "Gloryon", українські пїдприємці пропонують своїм клієнтам високоякісну продукцію, задовольняючи їх потреби в профілактиці та покращенні свого здоров'я, зовнішнього вигляду, соціальній безпеці, в розвитку своєї особистості і свого бізнесу в інтернет просторі.
Понад 200 найменувань натуральної косметики для обличчя і тіла, біологічно-активних речовин-нутріцевтиків, цілющих настоїв, засобів догляду за ротовою порожниною, аромамасел, миючих та чистячих засобів для господарок, програми страхування життя і здоровья, конструктор WEBсайтів - це надобуток компанії за чотири роки свого існування.

Основне гасло компанії: "Gloryon - бізнес для людини".

Допомагаючи українським громадянам створювати і розвивати свій бізнес, ОЦ "Глоріон" сприяє формуванню середноьго класу, який завжди був і є основою стабільності та подальшого гармонійного розвитку громадянського суспільства.

Для членів об'єднання "Нова Формація" на всі товари та послуги електронного магазину http://www.manager.bravo.e-gloryon.com надається знижка 10%.

Директор
Шаповал Сергій Пилипович