02660, м.Київ, вул.М.Раскової, 4
Тел.: (044) 499-01-81
http://www.unimilk.ru

Історія створення
    Завод було збудовано у 1961 році, як Київський Міськмолзавод № 2. Початкова переробна потужність заводу складала 400 тонн молока на день. У 1981-85 роках за рахунок реконструкції заводу, його потужності дозволили переробляти 600 тонн молока на день.
    У березні 1995 року на базі молокозаводу було засновано Відкрите Акціонерне товариство "Галактон".
    У травні 1997 року контрольний пакет придбала група підприємців і почалась нова історія компанії, що дозволило забезпечити стратегічне управління компанією.

Менеджмент компанії
    Висока кваліфікація менеджерів компанії є однією з переваг ВАТ "Галактон". Всі менеджери по основних напрямках діяльності мають великий досвід роботи у вітчизняних та іноземних компаніях, а також проходження тренінгів за кордоном.

Стратегія розвитку
    З середини 1997 року Галактон прямує згідно розробленої стратегії розвитку підприємства, яку можна розбити на три етапи:

1 етап (травень 1997 - 1999 рік)
Цілі:
- Збільшення обсягів виробництва, завантаження виробничих потужностей і зменшення собівартості продукції
- Розширення зони сировини за спеціально розробленою програмою
- Створення нового бренду і проникнення на ринок
- Модернізація (реконструкція) виробництва

2 етап (2000-2001 роки):
Цілі:
- Стабільна робота на ринку і виробництво без збитків
- Реорганізація відділу продажу
- Автоматизація адміністрації та бухгалтерського обліку, основаного на єдиній інформаційній системі
- За рахунок завершення стадії модернізації виробництва, вийти на новий рівень сучасного виробництва унікальної продукції (біо-лінія, йогурти) та укріплення торгової марки

3 етап (з 2002 р.):
Цілі:
- Закріплення за Галактоном статусу лідера на стратегічно важливих ринках збуту

Українська ринкова оцінка стану підприємства
Галактон сьогодні

    Галактон сьогодні - лідер національної промисловості, новатор молочної галузі, який працює за світовими стандартами.
    Галактон створив команду висококваліфікованих менеджерів, які підвищили інтерес до діяльності компанії від постачальників сировини до споживачів.
    Галактон виробляє високоякісну продукцію за прийнятними цінами.

Постачальники сировини
    Сьогодні ВАТ "Галактон" переробляє біля 200-350 тонн молока на день (залежно від сезону). Його постачають більш ніж 42 господарства за умовами довгострокових контрактів. Питання заготівлі сировини вважається одним із найважливіших у діяльності підприємства, тому для підвищення якості сировини, ВАТ "Галактон" надає реальну допомогу постачальникам сировини:
Фінансова допомога господарствам:
• Надано кредитів (лише в серпні 2000 року - 1 млн. 800 тис.грн.), оздоблювання сільгоспвиробників холодильним і доїльним обладнанням. Закупки склали: 1998 рік - 280.4 тис.грн., 1999 рік - 378.7 тис.грн., 2000 рік - 958.5 тис.грн. У 2000 році введено технічне удосконалення доїльного обладнання у ВАТ "Брацлав" на суму 112 тис.грн.
• Організовано 22 прямих пункти для збирання молока від населення. Придбано 36 холодильників, об'ємом 1-1.6 тн. на суму 143.6 тис.дол. США фірми "Альфа-Лаваль".
• Надано допомогу по закупівлі кормової бази (1999 рік - 149 тис.грн, 2000 рік - 662 тис.грн.)
• Придбання паливно-мастильних матеріалів на суму 2 млн. 100 тис.грн. у 2000 році.
• Спільно з Головним селекційним Центром України розроблено програму, спрямовану на покращення генетичного фонду за рахунок застосування високоякісного посівного матеріалу.
• Надання допомоги у забезпеченні миючих засобів.

Якість сировини і продукції ретельно перевіряє власна лабораторія, спостерігаючи за всіма фізико-хімічними, мікробіологічними і радіологічними показниками.

Постачальники матеріалів
    Завод працює з багатьма як західними, так і іноземними постачальниками матеріалів, які забезпечують технічну підтримку, постачання пакувальних матеріалів, технологічного обладнання, ингредієнтів. Серед них: "Тетrа Pак" (Швеція) і "Alfa Laval" (Швеція), "Elopak" (Фінляндія), "Hahn" (Германія), "Chr. Hansen" (Данія), "IFF" (Голландія), "ТВП Україна", "Рубежанський картонно-паперовий комбінат".