04112, м. Київ, вул. Академіка Грекова, 3
Тел./факс: 440-60-26, 440-50-61, 440-70-00
Факс: 440-60-26
E-mail: skochko@office.focus.kiev.ua
http://www.kyivrus.com.ua
 

    Нові технології та нові методи продажу зробили свого часу революцію у сфері фотопослуг.
А започаткувало еру нової кольорової фотографії в Україні СП "Київська Русь", відкривши у 1989 році перший фотомагазин з сучасною міні-фотолабораторією та системою друкування кольорових фотографій за одну годину. Неперевершена якість та швидкість обслуговування, що забезпечуються технікою і технологіями КОДАК, викликали велику зацікавленість споживачів України.
    Підприємство "Фокус" було створено у лютому 1995 року на основі одного з підрозділів СП "Київська Русь", яке на той час здобуло статус ексклюзивного дистриб'ютора фірми "Кодак" в Україні.
    Головною метою нового підприємства стала організація розгалуженої мережі сучасних фотомагазинів. Послідовна політика ефективного інвестування мережі фотомагазинів та розширення асортименту фототоварів і послуг спричинила високі темпи росту підприємства.
Колективу підприємства вдається рік у рік суттєво збільшувати обсяг продажу фототоварів та надання фотопослуг. Сьогодні СП "Фокус" - це найбільша мережа фотомагазинів Kodak Express, яка нараховує більш двохсот магазинів по всій території України.
    Час не стоїть на місці - новий виток розвитку нашого бізнесу - мережа ресторанів швидкого харчування і концептуальних ресторанів повного обслуговування. У лютому 2000 року був відкритий перший ресторан швидкого обслуговування "Ростик'с" у Києві.
    2002 рік - і знову подальший розвиток: відбулась реструктуризація підприємства "Фокус", яка направлена на підвищення ефективності управління декількома напрямками бізнесу: продажем фототоварів, фотопослуг та ресторанною діяльністю.
    На базі СП "Фокус" створені два нових підприємства: ТОВ "Росінтер Україна", до якого відносяться вже нові відкриті у цьому ж, 2002 році, ресторани "Ростик'с" (відкрито два нових ресторани) та перший у Києві італійський ресторан "Патіо Піца" - представник найбільшої мережі італійських ресторанів в Росії; друге підприємство - ТОВ "Росінтер-Ф", до якого відноситься ще один новий, всесвітньо відомий, ресторан з колоритною американською кухнею -
"T.G.I. Friday's"®, який став 706-м у світі.
    Завдяки самовідданій праці більше двох тисяч працівників, група компаній, кожна з яких займає провідні позиції у своєму напрямку бізнесу, впевнено дивиться у майбутнє.

Голова правління СП "Фокус",
Генеральний директор СП "Київська Русь" -
Клянчин Сергій Іванович.
Заст. генерального директора СП "Київська Русь" -
Скочко Сергій Васильович.
  Генеральний директор ТОВ "Росінтер Україна",
ТОВ "Росінтер-Ф" -
Береговий Олександр Якович.