01115 Київ, вул.Белічанська, 1, 2-й поверх
Тел.:450-25-25, факс: 241-97-31
E-mail: service@enran.com.ua
 

ЗАТ ЕНРАН - це багатопрофільне підприємство, яке об'єднує підрозділи різних напрямків діяльності: виробництво меблів та вікон, будівництво, фінансово-інвестиційна діяльність, комунікації, транспорт і торгівля, власні магазини. Спільне підприємство ЕНРАН створене у 1992 році. Сьогодні - це великий концерн, до складу якого входять підприємства: ЕНРАН-АКРОС, банк ІНТЕГРАЛ, ЕНРАН ТЕЛЕКОМ, Інженерний центр ЕКОСТРУМ, ІНКОМА, ЮНІОН, АКРОС, ЕНРАН АМОР, ЕНРАН КОМФОРТ.
У 1999 році концерн ЕНРАН нагороджений Міжнародним призом "За комерційний успіх", який вручається фірмам з бездоганним іміджем та беззаперечним авторитетом.

Торговий Дім ЕНРАН здійснює комплексне обслуговування корпоративних замовників, координує діяльність всіх підрозділів концерну з використанням усього асортименту товарів і послуг для забезпечення якісної та своєчасної реалізації масштабних проектів у сфері будівництва.
E-mail: TDE@enran.com.ua, тел.241-67-96.

Торгова марка ЕНРАН-АКРОС - фірма-виробник, яка об'єднує виробництво меблів і вікон. Виконує замовлення на виготовлення фасадних систем, металопластикових та алюмінієвих конструкцій, зимових садів, внутрішніх перекриттів. Має високотехнологічне виробництво повного циклу - від промислового дизайну до випуску готової продукції - офісних, дитячих, молодіжних меблів, облаштування для готелів, а також цех індивідуальних замовлень.
E-mail: refery@enran.com.ua, тел.431-84-27, 431-84-57.

Торгова марка АКРОС - виробництво і продаж офісних крісел та стільців високого рівня ергономічності та якості.
E-mail: allam@enran.com.ua, тел.241-79-85.

АК Банк ІНТЕГРАЛ - підтримка підприємців усіх форм власності, пошук нових форм кредитування, гарантія захисту кредитів та інтересів вкладників.
E-mail: admin@enran.com.ua, тел.241-75-76, 241-75-79.

ЕНРАН КОМФОРТ - універсальний магазин товарів і послуг для ремонту і будівництва.
E-mail: comfort@enran.com.ua, тел.450-97-92.

ЕНРАН ТЕЛЕКОМ - розробка та впровадження сучасних інформаційних систем для великих організацій і корпорацій.
E-mail: kaa@entel.kiev.ua, тел.245-77-14.

Інженерний центр ЕКОСТРУМ - сучасний центр екології води й повітря. Пропонує системи біофільтрації питної води, обладнання для очищення води (від систем індивідуального користування до високопродуктивних комплексів), обладнання для басейнів, гідромасажні вани та мінібасейни.
E-mail: office@entel.kiev.ua, тел.246-11-33.

ЕНРАН АМОР - офіційний дистриб'ютор AMORIM GRUP (Португалія), найбільшої корпоративної групи в сфері виробництва та експорту виробів з натурального короку.
E-mail: amor@enran.com.ua, тел.450-80-91.

ТОВ ІНКОМА - будівництво, проектування й дизайн; комплексний ремонт об'єктів будь-якої складності та структури робіт.
E-mail: inkoma@enran.com.ua, тел.241-79-68.

ТОВ ЮНІОН - видобування та обробка каменю, мармуру, граніту; випуск будівельно-оздоблювальних матеріалів з них та супроводжувальний сервіс.
E-mail: union@enran.com.ua, тел.241-79-77.


Президент - Георгієвський Микола Сергійович.