49038, м. Дніпропетровськ, вул. Горького, 17
Тел.(0562)37-36-10, 34-15-89
E-mail: eko@creator.dp.ua

    Дочірнє підприємство "Еко-Дніпро" утворене в січні 1996 р. як представництво ЗАТ "Екотехніка" у м. Дніпропетровську.
    На протязі от уже шести років наше підприємство представляє інтереси торгової марки "ЭКО", під якою випускаються спеції, приправи, харчові добавки, а також продукція Рівненської кондитерської фабрики.
    Нашими клієнтами являються оптові фірми, приватні підприємці, підприємства роздрібної торгівлі, магазини, супермаркети, а також фірми-виробники.
    Завдяки величезним зусиллям колективу групи фірм "Екотехніка", Рівненська кондитерська фабрика з більш ніж посереднього виробника перетворюється в потужне сучасне виробництво, що випускає продукцію відому в країні і за рубежем, а карамель із торговою маркою "ЭКО", є найкращим у своїй групі вітчизняним продуктом.
    Предметом особливої гордості є спеції і приправи торгової марки "ЭКО", що відзначена дипломом загальнонаціонального конкурсу "Вища проба". Вони є кращими на Україні як по своїй якості, так і по та ціні. Якщо в нас у країні по спеціях ми лишили конкурентів далеко позаду, то в Європі нам є з ким змагатися по якості і дизайну упаковування, залишаючи при цьому мінімальні ціни.
    Спеції "ЭКО", є суперліквідним товаром і підприємство "Еко-Дніпро" побудувало і постійно удосконалює дистриб'юторську мережу у своєму регіоні,зокрема таких містах як Дніпропетровськ,Запоріжжя, Павлоград, Донецьк, Полтава, Кривий Ріг та інші.
    Бути дистрибьютором ДП "Еко-Дніпро" дуже пристижно, вигідно і приємно.

Голова регіонального представництва "Нової Формації" - Федоренко Сергій Іванович.