Тел./факс: (044) 220-63-89, 246-40-14
E-mail : efen@carrier.kiev.ua

 

 Головне підприємство "ЕФЕН" (скорочено від "Ефективна енергетика") створене у 1989 р. для проведення економічних досліджень і розробок для атомних станцій. Активно займалось цією діяльністю практично на всіх АЕС колишнього СРСР, у тому числі і України. У 1992 р. було створене дочірнє підприємство "ЕФЕН-Київ", перетворене згодом у акціонерне товариство закритого типу.
 Cтатутний фонд у 2000 р. зформовано у обсязі понад 1.0 млн. грн., необоротні активи на 01.01.2001 складають 0.9 млн. грн., власний капітал 2.4 млн. грн. Перевищення кредиторської заборгованості над дебіторською немає. У 1999-2000 р. р. виконано робіт і надано послуг українським підприємствам на суму понад 0.9 млн. гривень.

 Серед замовників і партнерів слід відзначити:

  • в Україні - Національна комісія регулювання енергетики, Мінтопенерго, Держбуд, НЕК "Укренерго", ВАТ "Атомсервіс", ТОВ "Атомаудит".
  • в Російській Федерації - ЗАТ "Фінпроматом", ЗАТ "Комплект-атом-Іжора" та інші.

  Основні види діяльності:

  • комплексна фінансово-економічна експертиза діяльності підприємств, інвестиційних проектів, тощо;
  • управлінський та фінансовий аудит;
  •  проведення економічних досліджень з оптимізації обліку, використання основних фондів і запасів та вибору амортизаційної політики;
  • поставка на території України устаткування й запасних частин з підприємств РФ - ВАТ "Іжорські заводи" та ВАТ "Домодєдовський машинобудівний завод "Кондиціонер".

Президент - Ватагін Михайло Юрійович.