03040, м. Київ, проспект 40-річчя Жовтня, 88
Тел.: (044) 258-72-76
Тел./факс: (044) 258-70-76
E-mail: duac@ukr.net
http://www.autoukr.com

    Фірма DUAC - Німецько-українська автомобільна компанія "ДУАЦ" зареєстрована у грудні 1992 року. Це спільне підприємство з кваліфікованими іноземними інвестиціями.

    З 1993 року підприємство займається імпортом в Україну та країни СНД транспортних засобів з ФРН, інших країн Європи, являється офіційним постачальником продукції концернів VW, Audi.
У 1996 році працівники фірми "ДУАЦ" пройшли стажування на фірмі "H + S" (ФРН, Гановер), після чого було налагоджено виробництво і збирання броньованих автомобілей на базі мікроавтобусів VW і Mercedes-Benz у м. Києві з використанням комплектуючих з Германії та Швеції.

    У 1998 році розроблена конструкторська документація, проведений перехід на самостійну комплектацію. Це дозволило покращити конструкцію з точки зору адаптації до умов експлуатації в Україні, знизити собівартість продукції, зареєструвати в Державному Патентному відомстві України промисловий зразок.

    Фірма "ДУАЦ" має ліцензію № 000494 від 12.11.96 р., видану УДАІ МВС України на право здійснення діяльності, зв'язаної з реалізацією транспортних засобів.

    Серед клієнтів фірми "ДУАЦ" - Служба Безпеки України, Адміністрація Президента України, Міністерство лісового господарства, Державна податкова адміністрація, АТ "Моторсіч", АТ "Миколаївський Глиноземний Завод", "Приватбанк", банки "Старокиєвський", "Київ", "Аваль", "АЖІО", "Промінвестбанк", "Збербанк" та ін.

    Президент - Чернілевський Віктор Йосипович.