м. Київ, вул. Тарасівська, 9а, оф. 16
Тел.: (044) 244-36-59, 235-85-69
http://www.dio.ua

Корпорація "Д.І.О." успішно працює на ринках України й країн СНД з 1992 року та співпрацює з чисельними іноземними партнерами. Вона являє собою торгівельну фірму з розгалуженою мережею власних салонів-виставок з комплексним сервісним обслуговуванням, зовнішньоекономічною діяльністю та централізованим розподілом товару.

Основними задачами Корпорації є:

- всебічне задоволення потреб та запитів наших клієнтів;
- створення першокласних інтер'єрів житлових будинків, квартир, громадських будівель в Україні та СНД;
- просвітницька робота по підвищенню культурного рівню народу України в сфері дизайну інтер'єру через Всеукраїнський благодійний фонд "Інтер'єр: третє тисячоліття", одним із засновників якого є Корпорація "Д.І.О".
Товар Корпорації - це меблі, аксесуари та інші товари всесвітньо відомих торгівельних марок Європи, велика кількість з яких - ексклюзивні, для створення інтер'єру квартир, офісів, готелів, барів, кафе, ресторанів та інших приміщень.

Корпорація "Д.І.О." організує продаж товару по напрямках - "Д.І.О.", "Д.І.О.-Contract", "Д.І.О. - Торговий дім", "Новий Ермітаж".

- "Д.І.О." - це мережа таких меблевих салонів, як:

- Галерея "Арх-дизайн" - колекції меблів, аксесуарів, тканин, килимів, домашнього текстилю для впорядкування житлових будинків і квартир від провідних європейських виробників.
Адреса салону: Київ, бул.Т.Шевченка, 60, тел.: 238-06-38.

- "Театр кухонь" - насправді "новий" театр, де існує своя "прем'єра", французька антрепріза, футуристична постанова та італійська комедія. Це найвідоміші кухні Boffi, Mobalpa, Snaidero.
Адреса салону: Київ, вул. Верхній Вал, 48/28, тел.: 467-53-73.

- "Точка Опору" - новий салон, де представлено мармурові підлоги, настінну та напільну мозаїку, мозаїку для ванних кімнат, палацовий та художній паркет, килимові покриття, виготовлені по замовленню, найвідомішими європейськими фабриками.

- "Торговий дім - Д.І.О." - каміни, сходи, розсувні двері, відомих європейських виробників
(Focus, Edil Kamin, Arkiane, Albini&Fontanot, Astor)
Адреса салону : Київ, вул. Будівельників, 28/15, тел.: 559-92-12, 558-92-08.

- "Д.І.О. - Contract" - товари світового рівня для комплектації готелів (санаторіїв), офісів, банків, ресторанів, барів та кафе на базі ескізних архітектурних проектів, а також обладнання та аксесуари для салонів краси, фітнес-центрів на професійному рівні.
Адреса офісу: Київ, вул. Тарасівська, 9а, оф. 16, тел: 235-85-85.

- "Новий Ермітаж" - Висока Мода Для Дому - новий спеціалізований салон посуду, аксесуарів для домашнього інтер'єру та подарунків від світових фабрик-виробників.
(Hermes, Roberto Cavalli)
Адреса салону : Київ, вул. Січневого повстання, 10, тел: 205-33-23.

- "Д.І.О.-Сервіс" - виробничий відділ, який надає послуги населенню по перевезенню товару, ремонту та монтажу меблів, камінів, сходів, а також виконує гарантоване та пост-гарантоване обслуговування.
Адреса: Київ, вул. Радищева, 12/16, тел: 495-29-04.

- Дизайн-студія "ФОРМУЛА ОБ'ЄМУ" пропонує свої послуги по створенню комплексних архітектурно-дизайнерських рішень інтер'єрів із заcтосуванням матеріалів, декору, меблів та аксесуарів найвищого рівня, вироблених провідними фабриками Італії, Германії та Франції.

- Міжднародна консалтингово-інжинірінгова компанія СП ДМ, діяльність якої націлена на супроводження кліента від задуму до повної комплектації інтер'єру "під ключ ". Компанія прагне зорієнтувати замовника у загальній картині витрат, скоротити час та заощадити його вклади у проект завдяки чіткій експертній оцінці кожного етапу робіт, органічно пов'язавши їх у систему комплексного обслуговування.

Президент - Дзюбяк Олег Ігоревич.