01023, м. Київ, вул. Шота Руставелі, 24
Тел.: (044) 221-28-15, 221-25-54, 221-23-44, факс: 235-88-82
E-mail: chp@ua-consulting.com
http://www.ua-consulting.com

 Юридична фірма "Чернявський і Партнери" створена 15 грудня 1997 року, перереєстрована 28 листопада 2001 року.
Ліцензія на здійснення юридичної практики була видана Міністерством юстиції України 03 вересня 1998 р. за № 1-4289. На сьогоднішній день законодавством України не передбачено отримання спеціального дозволу для здійснення юридичної діяльності.
ЮФ "Чернявський і Партнери" стабільно входить до числа 50 ведучих юридичних фірм України.
Спеціалізація фірми - надання юридичних та консалтингових послуг, представлення інтересів клієнтів у судових установах України, в т.ч. у справах стосовно банкрутства.
Фахівці фірми надають клієнтам роз'яснення з юридичних питань, консультації і письмові довідки по законодавству України та інших держав; складають заяви, скарги та інші документи правового характеру.
Переважна кількість клієнтури користується послугами фірми "Чернявський і Партнери" в рамках правового обслуговування фінансово-господарської діяльності суб'єктів господарювання, в т.ч. зовнішньоекономічної діяльності.
Клієнтами компанії є підприємства та організації - резиденти України, а також громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність на території України (в т.ч. м. Київ, м. Донецьк та Донецька область, м. Одеса та Одеська область, м. Харків та Харківська область, м. Дніпропетровськ).
Юридична фірма "Чернявський і Партнери" гарантує високу якість наданих юридичних послуг, а також відповідає перед клієнтом за вибраний шлях та проведені дії по захисту його інтересів.

Директор - Чернявський Дмитро Леонідович.