02094 Київ, вул.Попудренка, 52
тел. (044) 573-26-62, 568-52-90
факс (044) 573-22-06
E-mail: email@bears.com.ua
http://www.bears.com.ua

Групу компаній "Беарс" було створено в результаті цілеспрямованої та наполегливої діяльності підприємств, що працюють на харчовому та суміжному з ним ринках . На теперешній час Група компаній "Беарс" складається з 13 підприємств та в змозі запропонувати найбільш повний перелік товарів та послуг, починаючи з проектно-вишукувальних робіт та інжинірінгу і закінчуючи впровадженням ноу-хау у харчовій галузі.

За 12 років існування група компаній "Беарс" стала одним з найбільших постачальників сировини, супутніх технологій і обладнання для харчової промисловості України, в тому числі для виробників кондитерської, хлібобулочної, масложирової, молочної, пивобезалкогольної, м'ясної продукції та морозива. Група має понад 1500 клієнтів. Наші клієнти представляють всі харчові галузі різноманітних форм власності, від найбільших підприємств до невеликих фірм і мають на меті покращення якості і конкурентоспроможності власної продукції.

"Беарс" має ексклюзивні права представляти в Україні продукцію шістнадцяти провідних світових виробників харчової сировини.

Ми надаємо нашим замовникам підтримку у виробництві якісних готових продуктів, найсучасніші харчові технології для існуючого обладнання, встановленого на місцевих підприємствах.

Діяльність всіх підрозділів Групи компаній "Беарс" будується на основі спільних операційних стандартів та цілеспрямованої маркетингової політики.

Група компаній "Беарс" здобуває позиції на ринку шляхом формування свого технологічного, наукового, комерційного потенціалу через фінансування тренінгових програм для технологів-представників наших замовників, що проводяться в Україні та за кордоном; реалізації технічних ноу-хау, створення торгових марок і загального іміджу компанії.

Березовський Дмитро Євгенович,
член Координаційної Ради ВГО "Нова Формація",
генеральний директор ЗАТ "Беарс".