39614, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Тел.: (05366)3-40-54, 3-30-13, 2-11-06
"Гаряча лінія": (05366) 3-71-96
Факс: (05366) 3-40-54
E-mail: melnik@apibd.com
http://www.apibd.com

     АСМБР засновано у 1996 році за ініціативою колишнього мера м. Кременчука Івана Пономаренка та генерального директора ЦСЕК в Україні Андрія Мельника.
     Головною метою створення організації стало об'єднання зусиль громадськості навколо ідеї "відкритого міста", пропаганди промислового, економічного, наукового та культурного потенціалу міста і регіону. АСМБР взяла на себе завдання з розвитку та захисту підприємництва, малого та середнього бізнесу.
     З цією метою керівництво АСМБР розробило низку заходів спільно з міськвиконкомом, брало участь у розробці обласної та міської Програм розвитку малого та середнього бізнесу, впровадило проведення навчальних семінарів та тренінгів для підприємств, керівників малих підприємств та для підприємств-початківців.
     АСМБР - одна з активніших учасників Проекту "Ньюбізнет " (USAID), Програми Демократичних грантів Посольства США в Україні, Проекту "Регуляторна реформа в Україні" (USAID). Успішно впроваджуються такі "інструменти" підтримки і захисту підприємництва, як "Гаряча лінія", Громадська приймальня для підприємців, виїзні консультації в райони Полтавської області, участь у регуляторних процесах тощо.
Крім питань розвитку та захисту підприємництва АСМБР активно сприяє розвиткові Міжнародного співробітництва. Завдяки спільній діяльності АСМБР та міськвиконкому за період 1996-2003 років організовано 150 візитів іноземних дипломатів в м. Кременчук.
Іноземні дипломати мали змогу детально ознайомитись з містом, з промисловими та торговельними підприємствами. Завдяки цьому народилося чимало цікавих бізнес-ідей, корисних зв'язків та спільних проектів, більшість з яких успішно реалізовано.
      АСМБР виступає організатором ознайомлювальних поїздок українських підприємців та промисловців у Польщу, Словаччину, Угорщину, Чехію. АСМБР на протязі 4 років є відповідальною за формування української ділової делегації на Європейський та Бальтійський економічні форумі східних ринків (Республіка Польща). Більше цього, 400 підприємств, керівників промислових та торгівельних підприємств Україні взяло участь у ділових делегаціях і пізнавальних поїздках під егідою АСМБР. Сотні польських, чеських, словацьких, італійських, угорських, німецьких підприємств побувало за роки діяльності АСМБР у Кременчуці та інших містах України.
     АСМБР неодноразово виступала організатором бізнесово-промоційних конференцій "Польща-Україна: торгівля і співробітництво", "Угорщина-Україні: торгівля і співробітництво" і т.і. в містах Кременчук, Харків, Суми, Донецьк, Одеса, Київ, Львів, Черкаси, Запоріжжя.
В Кременчуці та ряді міст України успішно проведена низка навчальних семінарів за участю фахівців з Італії, Великобританії, Польщі, Росії.
     Одним з цікавих та важливих напрямків діяльності АСМБР є співпраця та соціальне партнерство з Полтавським обласним центром зайнятості по спільному вивченню проблем та впровадженню сучасних форм діяльності в галузі працевлаштування безробітних та наданню методичної допомоги роботодавцям. В цьому напрямку проводиться низка круглих столів, навчальних семінарів, курсів.
     Не забуває АСМБР і молодь, її проблеми - в центрі уваги організації.
З 1996 року щорічно проводяться вікторини з історії, географії, культури та економіки іноземних країн.
     Успішно проведені такі вікторини, що були організовані спільно з Посольствами США, КНР, Індії, Індонезії, Словаччини, Нігерії, Польщі, Чехії тощо.
АСМБР є співорганізатором та спонсором ряду фестивалів, конкурсів для дітей та молоді.
     За кількістю членів (більше 700) та співробітників апарату (17 осіб) АСМБР є однією з найбільших регіональних організацій в Україні.
     Завдяки активній роботі АСМБР, її авторитету, Асоціація прийнята, як колективний член, до ряду українських та міжнародних організацій.

Президент - Мельник Андрій Васильович.